fbpx

Darni vadovų nuotoliu komunikacija: leidinys ir testas

Darbas nuotoliu

Darbo rinkos tyrimai rodo, kad daug organizacijų ir po karantino liks dirbti bent iš dalies nuotoliu, mišriai. O vadovavimas nuotoliu labai greitai ir aiškiai išryškina bet kokias lyderystės kompetencijų spragas, tad neretam vadovui praverstų pagalba jas stiprinant ir didinant pasitikėjimą savimi.

Būtent dėl to sukurtas leidinys „Darni vadovų nuotoliu komunikacija“, kurį galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Leidinys skirtas organizacijoms, kurių veiklos specifika leidžia dirbti nuotoliu, ir kurios jau yra įsitikinusios tokios darbo formos privalumais. Informacija ir patarimai daugiausiai orientuoti į žinių organizacijas, kurių veikloje dominuoja informacijos, žinių valdymas, naujovių, paslaugų kūrimas. Naudingiausias leidinys bus visų grandžių vadovams, žmogiškųjų išteklių specialistams, dirbantiems su vadovų kompetencijomis bei planuojantiems personalą, ir visiems, kuriems rūpi darni vidinė komunikacija nuotoliu ar mišriai dirbančiose organizacijose.

Leidinyje:

  • Aptariami veiksniai, darantys įtaką su nutolusiomis komandomis dirbančių vadovų žinių valdymui ir komunikacijai;
  • Patariama, kaip nuotoliu dirbančioms komandoms vadovaujančių vadovų komunikaciją padaryti efektyvesnę, sklandesnę, labiau įkvepiančią darbuotojus;
  • Pateikiamas klausimynas, sudarytas iš pirmojoje dalyje aptartų veiksnių požymių.

Klausimynas gali būti panaudotas:

  • Asmeninėms vadovų savirefleksijoms, tai yra, bet kuris vadovaujamą darbą dirbantis žmogus gali su jais padirbėti individualiai, kad patobulintų savo darbą su turima komanda;
  • Organizacijos lygmeniu individualioms vadovų savirefleksijoms;
  • Organizuojant specialias vadovų sesijas arba anonimines ar neanonimines vadovų apklausas, vėliau iš jų rezultatų išgryninant tobulintinas sritis bei vadovams reikiamą pagalbą;
  • Dar geresniam rezultatui pasiekti, vadovų apklausos duomenis galima palyginti su darbuotojų, leidžiant jiems užpildyti klausimyną, įvertinant vadovų darbą. Tuomet labiau matytųsi, kur vadovai nepakankamai tiksliai vertina savo pastangas.

Jeigu reikėtų pagalbos adaptuojant klausimyną Jūsų organizacijos reikmėms – kreipkitės. Rasime geriausius sprendimus būtent Jūsų situacijai.

Gero skaitymo bei naudojimo, darnios komunikacijos Jūsų komandose!

Norite daugiau sužinoti apie darnų darbą nuotoliu, vidinės komunikacijos strategijos rengimą? Susisiekime dėl mokymų arba konsultacijos!

Rūta Grigolytė-Linkevičienė, komunikacijos konsultantė

Turite klausimų, norite pasitarti

ar sužinoti daugiau?

© Darni komunikacija, 2019. Visos teisės saugomos