fbpx
Privatumo politika

Privatumo politika

Apie Privatumo politiką

Darni komunikacija® priklausančioje https://darnikomunikacija.lt/ svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys. Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą laikome ypatingai svarbiu. Gerbdami jūsų privatumą, šioje Privatumo politikoje išaiškiname, kaip ir dėl kokių priežasčių https://darnikomunikacija.lt/ naudoja jūsų asmeninius duomenis.

Asmeninių duomenų rinkimo būdai

 1. Slapukų ir panašių technologijų pagalba. Kai naršote https://darnikomunikacija.lt/, automatiškai renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote, bei panaši informacija.
 2. Pateikus jums patiems. Galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums patys suteikiate (vardas, pavardė, organizacijos pavadinimas, el. pašto adresas ir t.t.) užpildydami kontaktinę užklausos formą, parašydami per pokalbių langą, rezervuodami laiką virtualiam susitikimui arba užsisakydami naujienlaiškį.

Kaip naudojame jūsų duomenis

Renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo ir paslaugų teikimo.

Slapukų ir panašių technologijų pagalba renkami duomenys yra naudojami anonimiškai.

Jūsų pačių pateikti duomenys platformose, kuriuose juos užregistruojate (užpildydami kontaktinę užklausos formą, parašydami per pokalbių langą, rezervuodami laiką virtualiam susitikimui) saugomi ne ilgiau nei vienus metus. Savo el. paštą iš naujienlaiškių platformos prenumeratorius ištrina pats, atsisakydamas naujienos prenumeratos.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite gauti mūsų naujienlaiškius arba užpildysite kontaktinę formą, taip galite suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę, telefono numerį ar kitą informaciją, kurią pateiksite savo nuožiūra. Turite pasirinkimą nesuteikti tokios informacijos, tačiau tokiu atveju negalėsime suteikti grįžtamojo ryšio ar kai kuriais atvejais – paslaugų.

Slapukai

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį. Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą. Slapukų nenaudojame Jūsų tapatybei nustatyti.

Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapyje naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Naudojamų slapukų tipai:

 1. Būtini. Kad svetaine būtų galima naudotis, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.
 2. Statistika. Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.
 3. Rinkodara. Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams stebėti daugelyje svetainių. Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

Slapukų pavadinimasTikslasKategorijaBaigia galiotiTrečioji šalis
PHPSESSIDSesijos ID slapukas, naudojamas puslapio funkcionalumui užtikrinti.BūtiniGalioja, kol neišjungiama naršyklėNe
CookieConsentIšsaugo informaciją apie sutikimą dėl slapukų naudojimo.Būtini1 metaiNe
tdRegistruoja statistinius duomenis apie vartotojų elgesį svetainėje vidinei analizei.StatistikaGalioja, kol neišjungiama naršyklėTaip
__fb_chat_pluginNaudojamas stebėti vartotojo sąveiką su svetainės „Facebook“ pokalbių valdikliu.RinkodaraNuolatinisTaip
lastExternalReferrerFiksuoja, kaip vartotojas pasiekė svetainę, užregistruodamas paskutinį URL adresą.RinkodaraNuolatinisTaip
lastExternalReferrerTimeFiksuoja, kaip vartotojas pasiekė svetainę, užregistruodamas paskutinį URL adresą.RinkodaraNuolatinisTaip
_fbpSlapuką naudoja „Facebook“ tam, kad pristatytų keletą reklaminių produktų, pavyzdžiui, realaus laiko pasiūlymų iš trečiųjų šalių. Rinkodara3 mėnesiaiNe
messaging_plugin_https://darnikomunikacija.lt/_115241716562778Naudojamas stebėti vartotojo sąveiką su svetainės „Facebook“ pokalbių valdikliu.RinkodaraNuolatinisTaip

Savo sutikimą arba nesutikimą su slapukų naudojimų bet kada galite pakeisti pasinaudodami įskiepiu, kurį pasieksite svetainės viršuje esančiame dešiniame kampe.

Naujienlaiškiai

Norėdami užsisakyti naujienlaiškį, turite nurodyti savo el. pašto adresą. Kiekviename naujienlaiškyje yra nuoroda, per kurią bet kada galite atsisakyti naujienlaiškių siuntimo. Jeigu jos neradate, parašykite mums apačioje nurodytu kontaktu, kad norite atsisakyti prenumeratos.

Naujienlaiškių siuntimui naudojama platforma MailerLite. Ši platforma suteikia galimybę stebėti prenumeratorių aktyvumo statistiką, kiek laiškų prenumeratorius atidaro, ant kiek juose esančių nuorodų paspaudžia. Platformoje užregistruoti el. paštai naudojami tik užsisakytų naujienlaiškių siuntimui.

Pakalbių langas

Pokalbių lange galite rašyti kaip Svečias ir nenurodyti jokių savo asmens duomenų, tuomet jums priskiriamas anonimiškas identifikacinis numeris. Jeigu Pokalbių lange prisijungiate prie savo Facebook (valdytojas Meta) paskyros, tuomet esate atsakingi už tai, kokius duomenis pateikėte registruodamiesi šioje platformoje (žr.: Nuorodos į kitas svetaines).

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Jūsų teisės

Jūs, kaip duomenų subjektas, turite šias teises:

 • Teisė būti informuotam apie tai, kaip tvarkome jūsų duomenis.
 • Teisė gauti savo informaciją, kokius jūsų duomenis tvarkome.
 • Teisė prašyti ištaisyti tvarkomus jūsų asmens duomenis.
 • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
 • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
 • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
 • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
 • Teisė kreiptis į duomenų apsaugos institucijas.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią Privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu ruta@darnikomunikacija.lt.

Turite klausimų, norite pasitarti ar sužinoti daugiau?

Būkite užtikrinti: darni komunikacija pasiekiama lengvai!

© Darni komunikacija, 2019. Visos teisės saugomos