fbpx
Komunikacijos turinio kūrimas

Komunikacijos turinio kūrimas

Informacijos pertekliaus amžiuje ypač svarbu kurti vertingą turinį. Mano tikslas – kad Jūsų žinia būtų aktuali, suprantama tikslinei auditorijai ir ją pasiektų, o kuriamas turinys būtų kokybiškas ir puikiai reprezentuojantis Jūsų organizaciją.

Nuo gilias įžvalgas atskleidžiančio ekspertinio komentaro iki informatyvaus tinklaraščio įrašo ar pranešimo spaudai krizės atveju. Jūsų žinią paversiu reikiamus žmones pasiekiančiu tekstu.

Tekstų rašymas

Teikiamos tekstų rašymo paslaugos:

  • Interviu ėmimas ir rašymas;
  • Tinklaraščių įrašų rašymas;
  • Straipsnių, pranešimų spaudai, ekspertinių komentarų rašymas;
  • Socialinių tinklų įrašų rašymas;
  • Pranešimų ir kitų tekstų krizės atvejais rašymas.

Atidžiai išanalizuoju užsakovo poreikius ir atvejį, didelį dėmesį skiriu tekstų derinimui jų kūrimo procese.

Turinio rinkodara

Norint kryptingai vystyti savo ekspertinį arba organizacijos įvaizdį, itin aktuali turinio rinkodara – kokybiškų, informatyvių, stilistiškai vieningų, įtraukiančių tekstų rengimas ir tikslingi pateikimo tikslinei auditorijai sprendimai. Kokybiški tekstai, rengiami atsižvelgiant į organizacijos veiklos specifiką, auditoriją ir komunikacijos tikslus, daro didelį poveikį įmonių bei jų lyderių įvaizdžiui ir rezultatams.

Turinio rinkodaros paslaugos etapai:

  • Situacijos, poreikių analizė ir plano parengimas. Išanalizuosiu Jūsų komunikacijos situaciją, įvaizdį viešojoje erdvėje, suformuosiu savo rekomendacijas, įvertinsiu Jūsų poreikius ir pasiūlysiu geriausius turinio rinkodaros sprendimus;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas rengiant įvaizdį kuriančius ir stiprinančius tekstus. Suplanavę komunikaciją, įmonės kanaluose, socialiniuose tinkluose publikuojamais ir žiniasklaidai siūlomais komentarais, straipsniais kartu formuosime lyderio arba organizacijos įvaizdį, keliantį auditorijos pasitikėjimą.
  • Pagalba rengiant atsakymus žiniasklaidai. Padėsiu, jeigu ruošiatės teikti interviu radijui, televizijai, turite parengti atsakymą žurnalistams.

Socialinių tinklų komunikacija

Socialiniai tinklai padeda suburti auditoriją, papasakoti apie savo veiklą, dalytis vertingu turiniu, surasti potencialius klientus. Padėsiu Jums efektyviai išnaudoti socialinių tinklų galimybes siekiant organizacijos ar asmeninių profesinių tikslų.

Jeigu Jums reikia socialinių tinklų komunikacijos plano, išanalizavusi Jūsų poreikius bei turimą komunikacijos strategiją, parengsiu rekomenduojamą „Facebook“, „LinkedIn“ įrašų planą, jų periodiškumą ir galimas temas, patarsiu dėl reklamos planavimo.

Jeigu įrašai Jums jau yra kuriami, esant poreikiui, padėsiu juos patobulinti, patarsiu, kaip užtikrinti kuo aukštesnę jų kokybę.

Kokia yra tekstų rašymo ir turinio rinkodaros paslaugų kaina?

Pranešimas žiniasklaidai (jo parengimas) – kaina 150 Eur.

Straipsniai, tekstai svetainių tinklaraščiams, kiti tekstai – kaina 50 Eur / 0,5 psl.

Tekstų išplatinimas žiniasklaidai el. paštu – kaina nuo 20 Eur.

Turinio rinkodaros strategijos sudarymas, socialinių tinklų turinio rengimas, kiti darbai – kaina 30 Eur / val.

Į nurodytus tekstų rengimo įkainius įeina ir tekstų pirminis derinimas, koregavimas, tarpinis derinimas, papildomas koregavimas bei galutinis pateikimas. Tekstų formatas apskaitai: Times New Roman, 12 šriftas, eilutės tarp pastraipų – 1 eilutė, intervalas tarp eilučių – 1. Jeigu bet kuris darbas atliekamas gerai pagal pirminius suformuluotus poreikius, tačiau atsiranda naujų, papildomų pageidavimų tam pačiam darbui, jų atlikimui taikomas valandinis tarifas 30 Eur / val.

1

Violeta, personalo valdymo įmonės vadovė

Greita, aiški komunikacija. Greitas lūkesčių supratimas ir perteikimas. Teikiamų paslaugų kokybė aukšta, kelia pasitikėjimą bei skatina rekomenduoti paslaugas kitoms įmonėms / asmenims.
2

Vytautas Asevičius, Industrum, vykdantysis direktorius

Profesionaliai atliktas svetainės tekstų kūrimo, rašymo darbas – 10/10.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Turite klausimų, norite pasitarti ar sužinoti daugiau?

Būkite užtikrinti: darni komunikacija pasiekiama lengvai!

© Darni komunikacija, 2019. Visos teisės saugomos