Komunikacijos strategijos rengimas

Mokymai ir seminarai, kurie suteiks reikalingo pasitikėjimo ir žinių išorinės arba vidinės komunikacijos strategijos parengimui.

Komunikacijos strategija padeda pažvelgti į organizacijos bendravimą viduje ir išorėje tarsi iš toliau, pamatyti, kaip lengviau ir su mažesnėmis išlaidomis pasiekti organizacijos tikslų. Komunikacijos strategija turi būti gyva, nuolat atnaujinama pagal besikeičiančią aplinkos ir įmonės situaciją.

Komunikacijos strategijos rengimas

Seminaras suteiks Jums reikalingų sisteminių žinių, kokie yra strategijos rengimo etapai, reikalinga komanda, strategijos sandara, taip pat kaip numatyti galimus rizikos faktorius, krizinių situacijų valdymą.

Mokymuose turėsite galimybę pasitelkdami naujas teorines žinias imtis praktinių strategijos rengimo užduočių pagal konkrečius Jūsų poreikius ir situaciją.

Žinių valdymas organizacijoje

Jeigu jūsų organizacijoje diegiamos nutolusios darbo vietos, susiduriama su procesų nesklandumais, išryškėja nesusikalbėjimai, vėlavimai, darbuotojai nesusitvarko su informacijos srautais, o nauji darbuotojai patiria adaptacijos sunkumų, Jums tikrai bus naudingos sisteminės žinios apie intelektinio kapitalo valdymą organizacijoje. Tikslingas žinių valdymas padeda efektyviau planuoti ir vykdyti procesus, išnaudoti darbuotojų protuose slypintį potencialą, padidinti produktyvumą.

Seminarai ir mokymai itin tinka komunikacijos specialistams, žmogiškųjų išteklių specialistams, vadovams, komandų vadovams, už procesų informacijos valdymą organizacijose atsakingiems specialistams, žinių darbuotojams.

D. U. K.

Kam skirti mokymai ir seminarai?

Seminarai ir mokymai galimi tiek kolektyvams, tiek individualūs. Galutinė trukmė ir seminaro arba mokymų struktūra priklausys nuo Jūsų poreikių – prieš ruošdama sesiją paprašysiu, kad šiek tiek į juos įsigilintume.

Kokia seminarų trukmė ir kaina?

1,5 val. seminaruose akcentuojami esminiai temą atskleidžiantys aspektai.

Individualaus seminaro kaina 150 Eur.

Organizacijoms kaina nuo 450 Eur.

Kokia mokymų trukmė ir kaina?

Apie 4 valandų mokymuose į temą neriame giliau, analizuojame Jūsų situacijas ir modeliuojame geriausius sprendimus.

Individualių mokymų kaina 300 Eur.

Organizacijoms kaina nuo 650 iki 1000+ Eur.