Žinių vadyba organizacijoje

Mokymus, seminarus veda, konsultacijas teikia Darni komunikacija® įkūrėja, komunikacijos specialistė Rūta Grigolytė

Mokymai ir seminarai, padedantys įvertinti ir efektyviau valdyti turimą intelektinį kapitalą.

įžvelgti tai, kas nematoma

Jeigu jūsų organizacijoje diegiamos nutolusios darbo vietos, susiduriama su procesų nesklandumais, išryškėja nesusikalbėjimai, vėlavimai, darbuotojai nesusitvarko su informacijos srautais, o nauji darbuotojai patiria adaptacijos sunkumų, mokymai arba seminaras įmonės darbuotojams „Žinių vadyba organizacijoje“ yra būtent Jums.

Tikslingas žinių valdymas padeda efektyviau planuoti ir vykdyti procesus, išnaudoti darbuotojų protuose slypintį potencialą, padidinti produktyvumą.

Seminarai ir mokymai itin tinka komunikacijos specialistams, žmogiškųjų išteklių specialistams, vadovams, komandų vadovams, už procesų informacijos valdymą organizacijose atsakingiems specialistams, žinių darbuotojams.

Žinių vadybos mokymuose arba seminare sužinosite:
  • Kodėl svarbu valdyti organizacijos žinias;
  • Kaip valdant žinias užtikrinami efektyvūs komunikacijos procesai;
  • Kaip į žinių valdymą įtraukti darbuotojus;
  • Kokius įrankius galima pasitelkti žinių valdymui ir kitus svarbius dalykus.
Trukmė ir kaina

Seminarai ir mokymai galimi tiek kolektyvams, tiek individualūs. Galutinė trukmė ir seminaro arba mokymų struktūra priklausys nuo Jūsų poreikių – prieš ruošdama sesiją paprašysiu, kad šiek tiek į juos įsigilintume.

1,5 valandos seminaruose akcentuojami esminiai temą atskleidžiantys aspektai, padedantys išgryninti tai, kas padės darbą nuotoliu organizuoti efektyviau. Individualaus seminaro atveju kaina 150 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Apie 3 valandų mokymuose giliau neriame į žinių valdymo iššūkių, komunikacijos procesų, žinių valdymo, įrankių temas. Analizuojame Jūsų situacijas ir modeliuojame geriausius sprendimus. Individualių mokymų atvejų kaina 300 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Norite sužinoti daugiau apie žinių vadybos mokymus arba konsultacijas?

%d bloggers like this: