Turinio kūrimas

Tekstai ir turinio rinkodaros paslaugos, padedančios kurti solidų Jūsų organizacijos ar asmeninį įvaizdį.

Nuo gilias įžvalgas atskleidžiančio ekspertinio komentaro iki gyvo pokalbio, virtusio interviu. Nuo informatyvaus tinklaraščio įrašo iki pranešimo spaudai krizės atveju. Papasakokite, kokią žinią Jums svarbu perduoti ir kokią auditoriją norite pasiekti. Kartu Jūsų idėją paversime kokybišku tekstu.

Mano tikslas – kad Jūsų žinia būtų aktuali, suprantama tikslinei auditorijai ir ją pasiektų, o kuriamas turinys būtų kokybiškas ir puikiai reprezentuojantis Jūsų organizaciją. Informacijos pertekliaus amžiuje ypač svarbu kurti vertingą turinį.

Tekstų rašymas

Teikiamos tekstų rašymo paslaugos:

  • Interviu ėmimas ir rašymas;
  • Tinklaraščių įrašų rašymas;
  • Straipsnių, pranešimų spaudai, ekspertinių komentarų rašymas;
  • Pranešimų ir kitų tekstų krizės atvejais rašymas.

Atidžiai išanalizuoju užsakovo poreikius ir atvejį, didelį dėmesį skiriu tekstų derinimui jų kūrimo procese.

Turinio rinkodara

Norint kryptingai vystyti savo ekspertinį arba organizacijos įvaizdį, itin aktuali turinio rinkodara – kokybiškų, informatyvių, stilistiškai vieningų, įtraukiančių tekstų rengimas ir pateikimas tikslinei auditorijai. Kokybiški tekstai, rengiami atsižvelgiant į verslo specifiką, auditoriją ir komunikacijos tikslus, daro didelį poveikį organizacijų bei jų lyderių įvaizdžiui ir rezultatams.

Turinio rinkodaros paslaugos etapai:
  • Situacijos, poreikių analizė ir plano parengimas. Išanalizuosiu Jūsų komunikacijos situaciją, įvaizdį viešojoje erdvėje, suformuosiu savo rekomendacijas, įvertinsiu Jūsų poreikius ir pasiūlysiu geriausius turinio rinkodaros sprendimus;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas rengiant įvaizdį kuriančius ir stiprinančius tekstus. Suplanavę komunikaciją, įmonės kanaluose, socialiniuose tinkluose publikuojamais ir žiniasklaidai siūlomais komentarais, straipsniais kartu formuosime verslo lyderio arba organizacijos įvaizdį, keliantį auditorijos pasitikėjimą.
  • Pagalba rengiant atsakymus žiniasklaidai. Padėsiu, jeigu ruošiatės teikti interviu radijui, televizijai, turite parengti atsakymą žurnalistams.

Socialinių tinklų komunikacija

Socialiniai tinklai padeda suburti auditoriją, papasakoti apie savo veiklą, dalytis vertingu turiniu, surasti potencialius klientus – padėsiu Jums efektyviai išnaudoti socialinių tinklų galimybes siekiant organizacijos ar asmeninių profesinių tikslų.

Išanalizavusi Jūsų poreikius, parengsiu „Facebook“, „LinkedIn“ tinklų planą, įrašų periodiškumą ir galimas temas, patarsiu dėl reklamos planavimo.

D. U. K.

Kokia yra tekstų rašymo ir turinio rinkodaros paslaugų kaina?

Bendra konsultacijų ir komunikacijos strateginių planų rengimo kaina priklauso nuo jų trukmės, kai vienos valandos kaina yra 80 Eur / val.

Pranešimas spaudai (jo parengimas) kainuoja 150 Eur, kiti tekstai – 50 Eur / 0,5 psl. Tekstų išplatinimas žiniasklaidai el. paštu kainuoja nuo 20 Eur. Socialinių tinklų įrašų kartu su vizualais rengimas įvertinamas kiekvienu konkrečiu atveju.

Į nurodytus tekstų rengimo įkainius įeina ir tekstų pirminis derinimas, koregavimas, tarpinis derinimas, papildomas koregavimas bei galutinis pateikimas. Tekstų formatas apskaitai: Times New Roman, 12 šriftas, eilutės tarp pastraipų – 1 eilutė, intervalas tarp eilučių – 1. Jeigu bet kuris darbas atliekamas gerai pagal pirminius suformuluotus poreikius, tačiau atsiranda naujų, papildomų pageidavimų tam pačiam darbui, jų atlikimui taikomas valandinis tarifas 30 Eur / val.

„Profesionaliai atliktas svetainės tekstų kūrimo, rašymo darbas – 10/10.“

„Jūsų darbo greitis mane dažniausiai verčia jaustis, kad aš vėluoju su atsakymu. Dirbti su jumis lengva ir paprasta. Labai smagu, kad turite ir savų idėjų ir jomis dalinatės.“

„Greita, aiški komunikacija. Greitas lūkesčių supratimas ir perteikimas. Teikiamų paslaugų kokybė aukšta, kelia pasitikėjimą bei skatina rekomenduoti paslaugas kitoms įmonėms/asmenims.“

„Džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti su Jumis. Lengva, paprasta ir profesionalu.“