Įvaizdis, strategijos, turinio rinkodara

Norint kryptingai vystyti savo ekspertinį arba organizacijos įvaizdį, reikalinga efektyvi ir įgyvendinama komunikacijos strategija. Tai ne tik komunikacijos planas, bet ir įvaizdžio viešojoje erdvėje įvertinimas bei korekcijos, tikslingi viešieji ryšiai.

Itin aktuali tampa turinio rinkodara – kokybiškų, informatyvių, stilistiškai vieningų, įtraukiančių tekstų rengimas ir pateikimas tikslinei auditorijai. Kokybiški tekstai, rengiami atsižvelgiant į verslo specifiką, auditoriją ir komunikacijos tikslus, daro didelį poveikį organizacijų bei jų lyderių įvaizdžiui ir rezultatams.

Mūsų teikiamos turinio rinkodaros paslaugos:

  • Užsakovo situacijos analizė;
  • Turinio rinkodaros koncepcijos ir strategijos parengimas;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas rengiant įvaizdį kuriančius ir stiprinančius tekstus socialiniams tinklams, tinklaraščiams, žiniasklaidai;
  • Komunikacijos konsultacijos.

Užsakovo situacijos analizė ir strategijos parengimas

Išanalizuosime Jūsų komunikacijos situaciją, įvaizdį viešojoje erdvėje, suformuosime savo rekomendacijas, įvertinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausius turinio rinkodaros sprendimus.

Tekstų kūrimas ir viešinimas

Suplanavę komunikaciją, įmonės kanaluose, socialiniuose tinkluose publikuojamais ir žiniasklaidai siūlomais komentarais, straipsniais formuosime verslo lyderio arba organizacijos įvaizdį, keliantį auditorijos pasitikėjimą.

Komunikacijos konsultacijos

Patarsime, jeigu turite klausimų dėl asmeninio arba organizacijos įvaizdžio formavimo komunikacijos priemonėmis. Padėsime, jeigu ruošiatės teikti interviu radijui, televizijai, arba turite parengti atsakymą žurnalistams.

Integruotos komunikacijos paslaugos

Galime pasiūlyti vieningus komunikacijos sprendimus nuo įvaizdžio viešojoje erdvėje kūrimo iki tekstų rašymo, socialinių tinklų strategijos ir ryšių su visuomene paslaugų.

Turite klausimų, norite daugiau informacijos arba susitarti dėl paslaugos? Kreipkitės: 370 616 84244, info@darnikomunikacija.lt, arba parašykite žinutę apačioje:

%d bloggers like this: