Ryšiai su žiniasklaida

Žinia apie Jus ar Jūsų organizaciją bus prasminga, jeigu pasieks reikiamą auditoriją. Tam, kad tekstai patektų pas reikiamas žiniasklaidos priemones, o žurnalistai ir redaktoriai jais susidomėtų, reikia išmanyti daugelį niuansų. Žiniasklaidos darbo specifikos išmanymas – neabejotinas privalumas siekiant efektyvios komunikacijos ir norint išvengti įvairiausių nesklandumų. Mes turime daug patirties ir ryšių žiniasklaidos srityje.

Mūsų teikiamos paslaugos ryšių su žiniasklaida srityje:

  • Tekstų platinimas žiniasklaidai;
  • Išplatintų tekstų stebėsena internete;
  • Stebėsenos išvadų bei pasiūlymų teikimas;
  • Konsultacijos dėl efektyvių ryšių su žiniasklaida;
  • Mokymai arba seminaras „Kaip bendrauti su žiniasklaida“.

Tekstų platinimas žiniasklaidai

Parengsime tekstus pagal visus principus, kurie yra reikšmingi žurnalistams ir redaktoriams. Išplatinsime tekstus bendriems arba tiksliniams žiniasklaidos kontaktams elektroniniu paštu.

Monitoringo paslaugos

Norite žinoti, kaip komunikaciją per žiniasklaidą padaryti dar efektyvesnę? Atliksime žiniasklaidai pateiktų tekstų stebėseną interneto portaluose, jų rezultatus, apibendrinsime įžvalgas ir pasiūlysime komunikacijos pokyčius.

Ryšių su žiniasklaida konsultacija

Jeigu norite pasitarti, kaip Jūsų situacijoje geriausiai komunikuoti su žiniasklaida, kaip pateikti Jūsų turimą informaciją, su kokiomis žiniasklaidos priemonėmis bendrauti ir panašiais klausimais – susisiekite!

Turite klausimų, norite daugiau informacijos arba susitarti dėl paslaugos? Kreipkitės: 370 616 84244, info@darnikomunikacija.lt, arba parašykite žinutę apačioje:

%d bloggers like this: