Organizacijos ryšiai su žiniasklaida

Sužinosite, kaip užmegzti efektyvius ryšius su žiniasklaida bei rašyti tekstus, kurie turėtų daugiau galimybių būti publikuoti.

Jeigu Jūs ar Jūsų įmonė planuoja pradėti komunikaciją su žiniasklaida arba reikia pagerinti šios srities įgūdžius, Jums reikia efektyvaus bendravimo su žiniasklaida patarimų – šie mokymai ir seminarai skirti būtent Jums. Mokymai ir seminarai itin tinka norintiems sustiprinti savo komunikacijos kompetencijas, įgyti pasitikėjimo pradėjus dirbti naujose pareigose, vadovams, norinties geriau suprasti komunikacijos procesus jų vadovaujamose organizacijose, komandų vadovams, siekianties prisidėti prie organizacijos populiarinimo ir pan.

Ryšių su žiniasklaida seminaro / mokymų temos:

  • Skirtingų žiniasklaidos priemonių darbo specifika;
  • Principai, pagal kuriuos redakcijos atsirenka informaciją;
  • Efektyvus ryšių su žurnalistais mezgimas;
  • Kaip, kada, kokią informaciją teikti žiniasklaidai, kaip padidinti tikimybę, kad pranešimas bus publikuotas;
  • Dažniausiai daromos klaidos.

Tekstų žiniasklaidai rašymo mokymai

Gausite žinių ir praktiškai mokysitės, kaip rašyti pranešimus spaudai ir kitus tekstus, kurie turėtų daugiau galimybių būti publikuoti, sužinosite, dėl kokių dažniausiai daromų klaidų tekstai nebūna pulikuojami.

D. U. K.

Kam skirti mokymai ir seminarai?

Seminarai ir mokymai galimi tiek kolektyvams, tiek individualūs. Galutinė trukmė ir seminaro arba mokymų struktūra priklausys nuo Jūsų poreikių – prieš ruošdama sesiją paprašysiu, kad šiek tiek į juos įsigilintume.

Kokia seminarų trukmė ir kaina?

1,5 valandos seminaruose akcentuojami esminiai temą atskleidžiantys aspektai. Individualaus seminaro atveju kaina 150 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Kokia mokymų trukmė ir kaina?

Apie 3 valandų mokymuose į temą neriame giliau, analizuojame Jūsų situacijas ir modeliuojame geriausius sprendimus. Individualių mokymų atvejų kaina 300 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes (mokymų trukmė taip pat gali būti didesnė).