Organizacijos ryšiai su žiniasklaida

Mokymus, seminarus veda, konsultacijas teikia Darni komunikacija® įkūrėja, komunikacijos specialistė Rūta Grigolytė

Efektyvaus bendravimo su žiniasklaida patarimai – iš 15 metų darbo žiniasklaidoje patirties.

IR VADOVAMS, IR SPECIALISTAMS

Jeigu Jūs ar Jūsų įmonė planuoja pradėti komunikaciją su žiniasklaida arba reikia pagerinti šios srities įgūdžius, Jums reikia efektyvaus bendravimo su žiniasklaida patarimų – šie mokymai ir seminarai Jums.

Mokymai ir seminarai itin tinka norintiems sustiprinti savo komunikacijos kompetencijas, įgyti pasitikėjimo pradėjus dirbti naujose pareigose, vadovams, norinties geriau suprasti komunikacijos procesus jų vadovaujamose organizacijose, komandų vadovams, siekianties prisidėti prie organizacijos populiarinimo ir pan.

Bendravimo su žiniasklaida mokymuose Jūs:
  • Išsamiai susipažinsite su žiniasklaidos darbo specifika;
  • Pažinsite principus, pagal kuriuos redakcijos atsirenka informaciją;
  • Sužinosite, kaip efektyviai užmegzti ryšius su žurnalistais;
  • Sužinosite, kaip rašyti pranešimus spaudai ir kitus tekstus, kurie turėtų daugiau galimybių būti publikuoti ir kitus svarbius dalykus.
TRUKMĖ IR KAINA

Seminarai ir mokymai galimi tiek kolektyvams, tiek individualūs. Galutinė trukmė ir seminaro arba mokymų struktūra priklausys nuo Jūsų poreikių – prieš ruošdama sesiją paprašysiu, kad šiek tiek į juos įsigilintume.

Mokymus sudaro trys dalys: žiniasklaidos darbo specifika, informacijos teikimas žiniasklaidai, tekstų rašymo praktika. Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir galimybių, jos gali būti išdėstytos laike. Taip pat galima susitarti dėl atskiro seminaro viena iš temų.

1,5 valandos seminaruose akcentuojami esminiai temą atskleidžiantys aspektai, padedantys išgryninti tai, kas padės Jums sužiniasklaida bendradarbiauti efektyviau. Individualaus seminaro atveju kaina 150 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Apie 3 valandų mokymuose giliau neriame į ryšių su žurnalsitais mezgimo, žiniasklaidos darbo specifikos, ir ypač – į skirtingo pobūdžio tekstų rašymo temas. Analizuojame Jūsų situacijas ir modeliuojame geriausius sprendimus. Individualių mokymų atvejų kaina 300 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Norite sužinoti daugiau apie ryšių su žiniasklaida mokymus? 

%d bloggers like this: