Rūta Grigolytė

Esu komunikacijos konsultantė, Darni komunikacija® įkūrėja, Lietuvos komunikacijos ir Lietuvos marketingo asociacijų narė.

Įsiklausymas, strateginis požiūris, patirtis – svarbiausios mano profesinės vertybės.

Patirtis: 15 metų žurnalistės ir redaktorės (daugiausiai – verslo) patirtis įvairiose žiniasklaidos priemonėse – portaluose, dienraščiuose, žurnaluose, televizijoje – leido sukaupti didžiulę žodžio meistrystės, rizikos, konteksto ir reputacijos vertinimo patirtį. Vadovaujama patirtis ir žinių vadybos bei lyderystės studijos, komunikacijos projektų valdymo patirtis suteikia galimybę kompetentingai konsultuoti lyderių komunikacijos ir strateginiais klausimais.

Strateginis požiūris: esu įsitikinusi, kad efektyvi komunikacija galima tik gebant įvertinti kompleksinį išorinį bei vidinį organizacijos kontekstą, žvelgiant į komunikaciją kaip į architektūrinę visumą.

Įsiklausymas: skiriu pakankamai laiko įsigilinti ir suvokti kliento poreikius, išanalizuoti situaciją, kad galėtume parinkti tinkamiausius sprendimus ir priemones, nesiimtume perteklinių veiksmų, tiksliai suplanuotume darbus, eigą, tarpines stoteles ir siekiamą rezultatą. Ruošdama mokymus ir seminarus, juos pritaikau konkretaus asmens ar organizacijos poreikiams.

Darni komunikacija man – tai vertybėmis paremta, harmoninga organizacijų vidaus ir išorės bendravimo sistema, nukreipta į tvarų, sąmoningą, atsakingą verslo auginimą. Darni komunikacija nesiekia manipuliuoti, įpiršti to, kas žmogui nenaudinga ar nereikalinga.

Organizacijoms rengiu išorinės ir vidinės komunikacijos planus, kuriu įvairaus pobūdžio tekstus. Specializuojuosi vadovų komunikacijos, žinių vadybos, nuotolinio darbo, ryšių su žiniasklasklaida, darnios komunikacijos temose. Šiose srityse teikiu konsultacijas ir vedu seminarus.

Atsisiųsti darbų pavyzdžių aplanką (PDF, 15,3 MB):

  • Žinių vadyba
  • Grafinis diziainas

%d bloggers like this: