Darnus darbas nuotoliu

Mokymai ir seminarai, padedantys užtikrinti sklandų ir efektyvų organizacijos, komandos darbą nuotoliu bei darnią vadovų komunikaciją.

Kaip rodo daugelio įmonių įvairiose šalyse patirtis, pradėję dirbti nuotoliu žmonės ima dirbti produktyviau, daugiau, būna labiau įsitraukę į darbą. Nuotolinio darbo sąlygos leidžia generuoti daugiau naujų idėjų, inovatyvių sprendimų. Įmonės sutaupo organizacinių lėšų, darbuotojai – laiko važinėjimams, pagerina savo sveikatą.

Vis dėlto tam, kad organizacija galėtų sklandžiai pereiti į darbo nuotoliu režimą, reikia numatyti daugelį dalykų. Pasiruošimas darbui nuotoliu įmonėse susideda iš kelių reikšmingų etapų ir apima tiek technologinius, tiek administracinius, tiek psichologinius, bendravimo, organizacinės kultūros aspektus.

Jeigu Jūsų organizacija svarsto diegti nutolusias darbo vietas arba reikalingos papildomos žinios, kaip nuotoliu dirbti bei komunikuoti efektyviau, galite kreiptis dėl seminaro ar mokymų kolektyvui ar individualių seminarų šiomis temomis.

Šie mokymai ir seminarai itin aktualūs vadovams, komandų lyderiams, žmogiškųjų išteklių specialistams, kokybės ir rizikų specialistams, komunikacijos specialistams ir žinių darbuotojams. Galite pasirinkti vieną iš toliau išvardytų seminarų / mokymų temų arba abi temas – tuomet jos bus pristatytos glausčiau.

Organizacijos darbas nuotoliu

Aptarsime, į ką būtina atkreipti dėmesį, kad organizacijos perėjimas į darbo nuotoliu režimą būtų kaip įmanoma sklandesnis, kaip užtikrinti efektyvesnį savo, kaip darbuotojo, darbą nuotoliu, taip pat į ką reikia atsižvelgti organizuojant komandos darbą nuotoliu, kad darbuotojai išliktų motyvuoti.

Darni vadovų nuotoliu komunikacija

Vadovavimas nuotoliu labai greitai ir aiškiai išryškina bet kokias lyderystės kompetencijų spragas, tad neretam vadovui praverstų pagalba jas stiprinant ir didinant pasitikėjimą savimi. Aptarsime, kokie komunikacijos aspektai dirbant su nutolusiomis komandomis tampa dar reikšmingesni, kokių naujų iššūkių kyla, kaip juos išnaudoti darbo efektyvumui didinti, kokias kompetencijas reikėtų stiprinti ir kaip užtikrinti komandos, skrtingų jos narių motyvaciją dirbant nuotoliu.

D. U. K.

Kam skirti mokymai ir seminarai?

Seminarai ir mokymai galimi tiek kolektyvams, tiek individualūs. Galutinė trukmė ir seminaro arba mokymų struktūra priklausys nuo Jūsų poreikių – prieš ruošdama sesiją paprašysiu, kad šiek tiek į juos įsigilintume.

Kokia seminarų trukmė ir kaina?

1,5 valandos seminaruose akcentuojami esminiai temą atskleidžiantys aspektai. Individualaus seminaro atveju kaina 150 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Kokia mokymų trukmė ir kaina?

Apie 3 valandų mokymuose į temą neriame giliau, analizuojame Jūsų situacijas ir modeliuojame geriausius sprendimus. Individualių mokymų atvejų kaina 300 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes (mokymų trukmė taip pat gali būti didesnė).