Nuotolinis darbas organizacijoje

Mokymus, seminarus veda, konsultacijas teikia Darni komunikacija® įkūrėja, komunikacijos specialistė Rūta Grigolytė

Mokymai ir seminarai, padedantys užtikrinti sklandų ir efektyvų darbą nuotoliu.

Aktualu daugeliui

Kaip rodo daugelio įmonių įvairiose šalyse patirtis, pradėję dirbti nuotoliu žmonės ima dirbti produktyviau, daugiau, būna labiau įsitraukę į darbą. Nuotolinio darbo sąlygos leidžia generuoti daugiau naujų idėjų, inovatyvių sprendimų. Įmonės sutaupo organizacinių lėšų, darbuotojai – laiko važinėjimams, pagerina savo sveikatą.

Vis dėlto tam, kad organizacija galėtų sklandžiai pereiti į darbo nuotoliu režimą, reikia numatyti daugelį dalykų. Pasiruošimas darbui nuotoliu įmonėse susideda iš kelių reikšmingų etapų ir apima tiek technologinius, tiek administracinius, tiek psichologinius aspektus.

Jeigu Jūsų organizacija svarsto diegti nutolusias darbo vietas arba reikalingos papildomos žinios, kaip nuotoliu dirbti efektyviau, galite kreiptis dėl seminaro ar mokymų kolektyvui ar individualių seminarų šiomis temomis (vyktų internetu).

Šie mokymai ir seminarai itin aktualūs vadovams, komandų lyderiams, žmogiškųjų išteklių specialistams, kokybės ir rizikų specialistams, komunikacijos specialistams ir žinių darbuotojams.

įveikti nuotolinio darbo iššūkius

Šiame seminare arba mokymuose aptarsime, į ką būtina atkreipti dėmesį, kad organizacijos perėjimas į darbo nuotoliu režimą būtų kaip įmanoma sklandesnis, kaip užtikrinti efektyvesnį savo, kaip darbuotojo, darbą nuotoliu, taip pat į ką reikia atsižvelgti organizuojant komandos darbą nuotoliu, kad darbuotojai išliktų motyvuoti.

Seminare arba mokymuose apie nuotolinį darbą sužinosite:

  • Kaip apibrėžiamas darbas nuotoliu;
  • Kokios yra darbo nuotoliu naudos organizacijai ir darbuotojui;
  • Kokie pagrindiniai iššūkiai iškyla asmeniniam darbuotojų darbo produktyvumui ir tvarumui dirbant nuotoliu;
  • Kokie nauji iššūkiai kyla komandoms, darbų efektyvumo, darbų planavimo, organizacinės kultūros ir kitose srityse;
  • Kaip pozityviai įveikti visus šiuos iššūkius ir rizikas;
  • Kokius nuotolinio darbo privalumus gali organizacija pasitelkti didesniam augimui.
Trukmė ir kaina

Seminarai ir mokymai galimi tiek kolektyvams, tiek individualūs. Galutinė trukmė ir seminaro arba mokymų struktūra priklausys nuo Jūsų poreikių – prieš ruošdama sesiją paprašysiu, kad šiek tiek į juos įsigilintume.

1,5 valandos seminaruose akcentuojami esminiai temą atskleidžiantys aspektai, padedantys išgryninti tai, kas padės darbą nuotoliu organizuoti efektyviau. Individualaus seminaro atveju kaina 150 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Apie 3 valandų mokymuose giliau neriame į nuotolinio darbo iššūkių, rizikų temas bei nagrinėjame, kaip juos įveikti. Analizuojame Jūsų situacijas ir modeliuojame geriausius sprendimus. Individualių mokymų atvejų kaina 300 Eur. Organizacijoms kaina skaičiuojama individualiai, pagal dalyvių skaičių ir kitas aplinkybes.

Turite klausimų arba norite susitarti dėl laiko?

%d bloggers like this: